החזון

y-factor, yfactor, ed-tech

X≠Z: הידע אינו מוביל בהכרח להצלחה בבחינות או בחיים

כישלון בחינות הוא בעיה המאפיינת תחומי חיים רבים כמו: בחינות בגרות, בחינות פסיכומטריות (SAT), לימודי תעודה, לימודים אקדמיים, בחינות BAR ועוד. מסגרות למידה מודרניות מציפות את התלמיד במידע רב, אך מוותרות על תרגול, הערכה ומשוב לנוכח מגבלות זמן ותקציב. תהליך הלמידה של התלמיד מסתכם לרוב בבחינה אחת או במטלה מסכמת אחת שתקבע את עתידו. משבר ה־Covid-19 הגביר את הצורך במעורבות טכנולוגית בתהליכי למידה. עם זאת, מרבית חברות ה־Ed-tech בשוק העולמי מתמקדות בעיקר בדרכי העברת הידע לתלמיד ולא ביישומו במסגרת תהליך הלמידה ובתוצאותיו. לרוב, לתלמידים יש הידע הנדרש כדי לעבור את הבחינה. עם זאת, מול כישלונות ביישום הידע, בעקבות פזיזות, הערכת יתר, חששות וכו’, תלמידים אלה אינם מצליחים לתרגם את הידע לתוצאה הרצויה בבחינה. הפער בין הציון שציפו לקבל לציון המבחן בפועל מוביל לתחושת תסכול ואי ודאות.

מה אנחנו מציעים?

Y*X=Z ידע לצד כלים ומיומנויות ראויים ליישומו מובילים בהכרח להצלחה בבחינה ובחיים

חברת Y-factor שהוקמה לאחרונה היא חברת Ed-tech המפתחת פלטפורמת תרגול חדשנית ומקוונת עבור נבחנים בכל מקצועות הלימוד. החדשנות של הפלטפורמה מתבטאת ביצירת פרסונליזציה בתהליך הלמידה. הפלטפורמה מבוססת על שילוב של בינה מלאכותית וחוכמת ההמון. היא מאבחנת את כישורי הלמידה של כל תלמיד, ויוצרת עבורו פתרונות למידה מותאמים באופן אישי. כך המערכת שלנו עוזרת לתלמידים לנפץ את ״תקרת הזכוכית״, לשפר את כישוריהם, לממש את הפוטנציאל שלהם, ולבסוף לעבור את הבחינות שהם נדרשים לעבור. 

בשונה ממוצרים אחרים בתחום ה־Ed-tech, הפלטפורמה של Y-factor מספקת גם כלי אבחון להערכת תהליך הלמידה, תהליכי קבלת החלטות, ומיומנויות היישום של התלמיד. כך הפלטפורמה מאפשרת למלמד לתת לתלמיד משוב מקיף לצד התאמת תכנים ליכולתיו של כל תלמיד ולצרכיו.

מטרת פלטפורמת התרגול שלנו היא לא רק לשקף את הטעויות של התלמיד ולהפנות את תשומת ליבו לתשובה הנכונה, אלא מעל הכול לעזור לו להבין כיצד להימנע מטעויות דומות בעתיד. התוצאה היא תהליך למידה יעיל, קצר ואיכותי הרבה יותר.

למי זה מתאים?

גופים מסחריים אקסטרניים

המכינים לבחינה חיצונית כמו תאוריה, מבחן פסיכומטרי, בחינות רישוי לשמאים, מתווכים ומבחני בגרות

הכשרה מקצועית פנימית

כמו משטרת ישראל, צה"ל, אבטחה, חברת חשמל

לימודי תעודה

כמו הנדסאים, מזכירים, טכנאי שיניים ועוד

ילדים

גננות, מתנ״סים

חינוך

K-12, בתי ספר: מבית הספר היסודי ועד לסיום התיכון

אקדמיה ללימוד מקצוע עם מבחן BAR

כמו משפטים, חשבונאות, פסיכולוגיה

אקדמיה קלאסית

אוניברסיטאות ומכללות

פלטפורמת התרגול של Y-factor מתאימה לכל גוף המבקש להקנות ידע. ככל שהמלמדים מבקשים למקסם את הצלחת הלומדים, כך המערכת מתאימה לו יותר!

שיתופי פעולה

נבו-המתמחה

המזנקה

Upventure

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

המכללה האקדמית צפת

המכללה האקדמית צפת

המכללה האקדמית ספיר

המרכז האקדמי פרס

המכללה למינהל

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

עמית נסח, עמיתנסח, y-factor, yfactor

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

לתיאום פגישה ופרטים נוספים