מי אנחנו?

על החברה

שיתופי פעולה

חברת Y-factor היא חברת Ed-tech המפתחת פלטפורמת תרגול ואבחון פורצת דרך שמתאימה לכל מקצועות הלימוד. הפלטפורמה מנטרת את תהליך הלמידה של התלמיד, מאבחנת את מיומנויות היישום ואת תהליכי קבלת ההחלטות שלו ומציעה פתרונות מותאמים אישית. מרבית טכנולוגיות הלמידה בשוק מתמקדות בהקניית הידע באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. הפתרון לא בהכרח ישים לכל הנמענים. אנחנו מבינים שתלמידים הם כמו טביעת אצבע – אין שניים זהים. 

המיקוד שלנו הוא במיומנויות היישום של התלמיד בשונה מההתמקדות בידע ובכך אנחנו מעניקים לתלמידים ״חכות״ ולא ״דגים״. הטכנולוגיה שלנו מתמקדת באבחון כישורי היישום של התלמיד ומאפשרת לו לממש את הפוטנציאל שלו באמצעות הידע שהוא רכש.

חברת Y-factor היא חברת Ed-tech המפתחת פלטפורמת תרגול ואבחון פורצת דרך שמתאימה לכל מקצועות הלימוד. הפלטפורמה מנטרת את תהליך הלמידה של התלמיד, מאבחנת את מיומנויות היישום ואת תהליכי קבלת ההחלטות שלו ומציעה פתרונות מותאמים אישית. מרבית טכנולוגיות הלמידה בשוק מתמקדות בהקניית הידע באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. הפתרון לא בהכרח ישים לכל הנמענים. אנחנו מבינים שתלמידים הם כמו טביעת אצבע אין שניים זהים. חברת Y-factor שמה את התלמיד במרכז ומתאימה לו פתרונות מותאמים אישית. 

המיקוד שלנו הוא במיומנויות היישום של התלמיד בשונה מההתמקדות בידע ובכך אנחנו מעניקים לתלמידים ״חכות״ ולא ״דגים״. הטכנולוגיה שלנו מתמקדת באבחון כישורי היישום של התלמיד ומאפשרת לו לממש את הפוטנציאל שלו באמצעות הידע שהוא רכש.

על השותפים

רועי הררי, y-factor, yfactor

רועי הררי, מנכ"ל

לרועי ניסיון ביזמות בתחום של מערכות למידה. כמי שהצטיין בלימודיו האקדמיים, רועי ניהל את מערכת כתב העת 'הפרקליט', והישגיו האקדמיים הביאו אותו להתמחות בבית המשפט העליון אצל המשנה לנשיאת בית המשפט העליון השופט חנן מלצר. עם הכשרתו כעורך דין החל רועי, כחלק מעבודתו בחברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין, לצבור ניסיון בהכנה לבחינות לשכת עורכי הדין במסגרת מותג "המתמחה". במהרה התמנה להיות ממלא מקום מנהל הפעילות של 'המתמחה'. רועי מרצה מבוקש באקדמיה ובעולמות תוכן אחרים כגון עולם הביטחון והאבטחה.
Roi@y-factor.co.il

אייל ננר, y-factor, yfactor

אייל ננר, מנהל מחקר ופיתוח

אייל הוא הראשון שיזם בשנת 2004 מערכת תרגול אינטרנטית לשוק בחינות לשכת עורכי הדין. לאור הצלחת המוצר התבקש אייל לנהל את מותג ההכנה לבחינות הלשכה 'המתמחה' בשנת 2009 כשל'מתמחה' היה נתח של 17% בלבד מהשוק. אייל פיתח כלי אבחון מהפכניים לבעיות יישום בשאלות רב-ברירה, אשר הובילו נבחנים שנכשלו שוב ושוב בבחינות, להצלחה בהן. בזכות כלים אלה כבש 'המתמחה' בתוך שנים מעטות את שוק ההכנה לבחינות הלשכה, עד שבשנת 2018 הפך להיות גוף ההכנה היחידי לבחינות אלה. הכלים היישומיים הללו אף שולבו בלימודים במספר מוסדות אקדמיים. אייל מרצה במוסדות אקדמיים שונים בקורסי פסיכומטריקה ונחשב לאושיה המובילה בתחום זה. אייל הוא בוגר תואר במנהל עסקים בהתמחות בטכנולוגיות מידע, ויש לו ניסיון עשיר בניהול פרויקטים טכנולוגיים לציבור המשפטנים, אשר מתבססים על בינה מלאכותית ומשלבים את חוכמת ההמון, ובראשם 'הברק', מאגר משפטי פורץ דרך.
Eyal@y-factor.co.il

רן לוסטיגמן, y-factor, yfactor

רן לוסטיגמן, מנהל המערך הפדגוגי

רן הוא מומחה בתחום הפדגוגיה. הוא בוגר מכון מנדל למנהיגות חינוכית ולומד לתואר שלישי באוניברסיטת בר אילן. הדוקטורט שלו מבקש לאבחן את חוסר הנגישות של שפת המשפט באמצעות כלי ממוחשב לניתוח שפה טבעית (NLP). לרן ניסיון רב שנים כמורה במערכת החינוך וכמרצה באקדמיה ובמסגרות מקצועיות רבות כמו המכון להשתלמות שופטים. הוא שימש מנהל המערך הפדגוגי תחת מותג 'המתמחה'. רן הוא המומחה המוביל בארץ בנושא הניסוח המשפטי וככזה הוא בעל ידע ייחודי בתחום השאלות הפתוחות אשר קשור למוצר "עמיתנסח" של החברה.
Ran@y-factor.co.il

גלית ענתר לרון,y-factor, yfactor

גלית ענתר לרון, מנהלת תוכן

גלית ניהלה במשך כ־20 שנה את מאגרי המידע המשפטיים של החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין ואת ההוצאה לאור של הספרות המשפטית בה. גלית שימשה העורכת הראשית והייתה אמונה על הפקת ספרי משפט רבים שהיו לרבי-מכר. גלית היא מנתחת מערכות מידע. כחלק מתפקידה צברה גלית ניסיון רב בתחום אחזור המידע המשפטי והיא מתמצאת במבנה הפסיקה וברובדי החקיקה. בשל המעורבות בפרויקטים של מחשוב, צברה גלית ניסיון רב בבדיקות תוכנה. גלית היא בוגרת הקורס באגודת 'ניצן' להוראה מתקנת. בעבר שימשה גלית כממלאת מקום מנכ"ל החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין.
Galit@y-factor.co.il